O nas

Istniejemy od 1984 roku. Specjalizujemy się w produkcji żelków, galaretek, pomad i innych wyrobów w czekoladzie. Zajmujemy się podprodukcją oraz dostarczaniem wyrobów pod markami własnymi, ale posiadamy też własną linię słodyczy oferowaną pod marką Figle Migle.  Nasze produkty dystrybuujemy w Polsce i kilkunastu krajach europejskich.

Jakość

Od 2008. roku posiadamy certyfikat BRC. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców w Europie i dbamy o stały rozwój naszych kadr.

Innowacyjność

Chętnie opracowujemy receptury pod zlecenie naszych klientów lub proponujemy rozwiązania produktowe spełniające określone wymagania marketingowe.

Elastyczność

Zgrany zespół i szybka ścieżka decyzyjna umożliwiają efektywne i szybkie wprowadzanie na rynek nowych produktów. Ponadto, oferujemy bardzo małe zamówienia minimalne, co pozwala klientom ograniczyć ryzyko wdrażania innowacji produktowych.

Marki własne

Od samego początku rynku marek własnych w Polsce jesteśmy jego aktywnym uczestnikiem. Współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi i producentami, którzy zdecydowali się nam zaufać i umieścić swoje logo na wyrobach pochodzących z naszych fabryk.
 
Szukasz partnera, który pomoże Ci rozszerzyć Twoje portfolio żelków pod marką własną o atrakcyjne pozycje sezonowe? Rozglądasz się za nowym sposobem podania Twojego sekretnego składnika? Chcesz rozwijać swoją markę poprzez dodanie do niej kategorii słodyczy miękkich?
 
Niezależnie od tego, czy reprezentujesz międzynarodowy koncern czy nowopowstały startup, i szukasz kogoś, kto zrealizuje Twój wymarzony koncept produktowy – zapraszamy do kontaktu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Receptura

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą przy opracowywaniu Twojego produktu. Jeżeli natomiast masz swój pomysł i chciałbyś go z nami zrealizować, udzielimy wsparcia w zakresie pozyskania odpowiednich surowców i przeprowadzenia prób laboratoryjnych.

Próby

Po ustaleniu receptury przygotujemy próby laboratoryjne, które pozwolą Ci przetestować nowy produkt przed przystąpieniem do produkcji masowej.

Opakowania

Masz gotowy projekt opakowania? Współpracujemy z najlepszymi dostawcami opakowań w kraju, którzy podejmą się realizacji bardzo wymagających zadań.

Logistyka

Umożliwiamy naszym klientom współpracę z bardzo małymi wolumenami minimalnymi, co znacznie usprawnia procesy logistyczne i ogranicza koszty magazynowe. W razie potrzeby chętnie pomożemy w organizacji transportu czy magazynowania Twoich produktów.

Asortyment

Oferujemy szeroki wachlarz kształtów, kolorów i smaków, jednak na życzenie klienta możemy przygotować także produkt unikalny, z niepowtarzalnym, tworzonym według otrzymanych wytycznych kształtem i kombinacją smakowo-kolorystyczną.

Oprócz tradycyjnej żelatyny stosujemy również przyjazny dla wegetarian agar-agar oraz pektynę. Tworzymy także produkty na bazie pomady i mas czekoladowych. Często dopasowujemy nasze receptury, tak aby lepiej pasowały do specyfiki rynku docelowego.

Wykorzystujemy surowce naturalnego pochodzenia, od najlepszych europejskich dostawców. Na życzenie klienta udostępniamy pełną dokumentację stosowanych przez nas składników.

Żelki
Żelki z pianką
Żelki w posypkach
Żelki w kwaśnej posypce
Galaretki w cukrze
Pianki w czekoladzie
Cukierki pomadowe
Galaretki w czekoladzie

Certyfikaty

Ciągle się rozwijamy, usprawniamy procesy i ulepszamy receptury. Jakość naszej pracy weryfikujemy poddając się wielu audytom zewnętrznym.

Uznawany na całym świecie certyfikat potwierdzający spełnienie wymogów w zakresie jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych produktów. Działamy według tego standardu od 2008 roku.

Organizacja Rainforest Alliance to twórca programu zrównoważonego rozwoju dla uprawy kakao, herbaty i kawy. RA pomaga farmerom wykonywać swoją pracę w sposób bardziej wydajny i zrównoważony. Certyfikat RA to nasz skromny wkład w budowę bardziej sprawiedliwego łańcucha dostaw.

Fairtrade to inicjatywa stworzona aby wspierać budowę bardziej etycznego łańcucha dostaw, stawiająca na pierwszym miejscu interesy drobnych farmerów.

Nasza marka

Wybrane produkty oferujemy pod marką Figle Migle. Jest to gama najpopularniejszych żelków w przystępnych cenach.