Build your brand with products people love

 

O nas

Istniejemy od 1984 roku. Specjalizujemy się w produkcji żelków, galaretek, pomad i innych wyrobów w czekoladzie.Zajmujemy się podprodukcją oraz dostarczaniem wyrobów pod markami własnymi, ale posiadamy też własną linię słodyczy oferowaną pod marką Figle Migle.  Nasze produkty dystrybuujemy w Polsce i kilkunastu krajach europejskich.

Jakość

Od 2008. roku posiadamy certyfikat BRC. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców w Europie i dbamy o stały rozwój naszych kadr.

Innowacyjność

Chętnie opracowujemy receptury pod zlecenie naszych klientów lub proponujemy rozwiązania produktowe spełniające określone wymagania marketingowe.

g

Elastyczność

Zgrany zespół i szybka ścieżka decyzyjna umożliwiają efektywne i szybkie wprowadzanie na rynek nowych produktów. Ponadto, oferujemy bardzo małe zamówienia minimalne, co pozwala klientom ograniczyć ryzyko wdrażania innowacji produktowych.

 

Marki własne

Marka własna (ang. private label) to określenie na produkty, które wytwarzane są przez jedno przedsiębiorstwo, a sprzedawane pod marką innego. Jest to coraz szerzej stosowana praktyka przez wiele firm, które produkcję części oferowanych przez siebie wyrobów zlecają firmom mniejszym, wyspecjalizowanym i posiadającym większe doświadczenie w wybranej, często wąskiej dziedzinie.

Podstawowe korzyści płynące ze stosowania strategii marek własnych to możliwość zaoferowania klientom nowego, atrakcyjnego produktu bez ponoszenia dodatkowych nakładów inwestycyjnych, krótki czas potrzebny na realizację koncepcji, wykorzystanie już istniejących marek do promocji nowej kategorii produktowej, a także odciążenie własnych zasobów produkcyjnych.

Od samego początku rynku marek własnych w Polsce jesteśmy jego aktywnym uczestnikiem. Współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi i producentami, którzy zdecydowali się nam zaufać i umieścić swoje logo na wyrobach pochodzących z naszych fabryk.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Receptura

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą przy opracowywaniu Twojego produktu. Jeżeli natomiast masz swój pomysł i chciałbyś go z nami zrealizować, udzielimy wsparcia w zakresie pozyskania odpowiednich surowców i przeprowadzenia prób laboratoryjnych.

Próby

Po ustaleniu receptury przygotujemy próby laboratoryjne, które pozwolą Ci przetestować nowy produkt przed przystąpieniem do produkcji masowej.

Opakowania

Masz gotowy projekt opakowania? Współpracujemy z najlepszymi dostawcami opakowań w kraju, którzy podejmą się realizacji bardzo wymagających zadań.

Logistyka

Umożliwiamy naszym klientom współpracę z bardzo małymi wolumenami minimalnymi, co znacznie usprawnia procesy logistyczne i ogranicza koszty magazynowe. W razie potrzeby chętnie pomożemy w organizacji transportu czy magazynowania Twoich produktów

 

Asortyment

Oferujemy szeroki wachlarz kształtów, kolorów i smaków, jednak na życzenie klienta możemy przygotować także produkt unikalny, z niepowtarzalnym, tworzonym według otrzymanych wytycznych kształtem i kombinacją smakowo-kolorystyczną.

Oprócz tradycyjnej żelatyny stosujemy również przyjazny dla wegetarian agar-agar oraz pektynę. Tworzymy także produkty na bazie pomady i mas czekoladowych. Często dopasowujemy nasze receptury, tak aby lepiej pasowały do specyfiki rynku docelowego.

Wykorzystujemy surowce naturalnego pochodzenia, od najlepszych europejskich dostawców. Na życzenie klienta udostępniamy pełną dokumentację stosowanych przez nas składników.

 

Żelki

Żelki

 

Pianki w czekoladzie

Pianki w czekoladzie

 

Żelki z pianką

Żelki z pianką

 

Cukierki pomadowe

Cukierki pomadowe

 

Żelki w posypkach

Żelki w posypkach

 

Galaretki w cukrze

Galaretki w cukrze

 

Żelki w kwaśnej posypce

Żelki w kwaśnej posypce

 

Galaretki w czekoladzie

Galaretki w czekoladzie

 

 

Certyfikaty

Ciągle się rozwijamy, usprawniamy procesy i ulepszamy receptury. Jakość naszej pracy weryfikujemy poddając się wielu auditom zewnętrznym.

Uznawany na całym świecie certyfikat potwierdzający spełnienie wymogów w zakresie jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych produktów. Działamy według tego standardu od 2008 roku.

Organizacja UTZ to twórca programu zrównoważonego rozwoju dla uprawy kakao, herbaty i kawy. UTZ pomada farmerom wykonywać swoją pracę w sposób bardziej wydajny i zrównoważony. Certyfikat UTZ to nasz skromny wkład w budowę bardziej sprawiedliwego łańcucha dostaw.

 

Nasza marka

Wybrane produkty oferujemy pod marką Figle Migle. Jest to gama najpopularniejszych żelków w przystępnych cenach.

Napisz do nas

7 + 4 =

Dane teleadresowe:

3 Topole Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Czerwonego Kapturka 2
05-092 Dziekanów Leśny

e-mail: biuro@3topole.pl
tel.: +48 22 751 88 43
fax: +48 22 751 51 31

NIP: 118 205 97 19
REGON: 142841488
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS 0000380432

Zakład w Legionowie:
ul. Olszankowa 49
05-120 Legionowo

Nasze lokalizacje

Zakład nr 1

Zakład nr 2